"Запорожець" за £6500

У Великій Британії стоїть на продажу повністю відреставрована модель радянського "Запорожця" ЗАЗ-968М

Продавець розповідає, що модель 1988 року випуску дісталася йому з більшістю необхідних запчастин, довелося лише провести усі косметичні роботи та замінити паски безпеки на сучасні. Також продавець зазначає, що двигун «Запорожця» працює відмінно, а сам автомобіль володіє чудовою продуктивністю і хорошою керованістю.
Пробіг маленького "українця" становить 47300 кілометрів, а вказана вартість - £6500. За таку суму в Британії можна купити, приміром, практично новий Skoda Fabia 2016 року випуску з пробігом менше 4000 миль, але кому потрібне сучасне авто, коли можна придбати чудово збережену "класику"?

Опублікував: Михайло Векленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Тихо и почти незаметно ушёл от нас Тиль Уленшпигель...

середа, 29 березень 2017, 14:05

Уходит эпоха. В Эстонии скончался советско-эстонский актер Лембит Ульфсак. Об этом в среду, 22 марта, сообщает портал ERR.Артист умер на 70-м году жизни. Причина смерти не уточняется.Последний фильм с участием кинодеятеля, финская картина «Фехтовальщик...

Посол Испании назвал своих граждан, поехавших в лднр – идиотами

четвер, 23 березень 2017, 13:45

А черт его знает сколько таких уродов и отбросков воюет там. Посол Королевства Испания в Украине Херардо Бугайо Оттоне назвал идиотами испанцев, которые отправились на Донбасс воевать в составе незаконных вооруженных формирований.Посол отметил, что про...